ABD üniversitelerinde eğitim için %20 indirim!

 
www.studyinamerica.com
31.12.2019 16:55
Son 19 Bilet !
450,00 TL
 
Fırsat tükendi!

Detaylar

  • Bu fırsat 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. 
  • Her bir kupon, International Student Services firmasından satın alacağınız herhangi bir eğitim danışmanlığı ücretinde %20 indirim sağlar.
  • Detaylı bilgi için +1 410-653-9759 numaralı telefonu arayabilir, info@studyinamerica.com adresine mail atabilir, www.studyinamerica.com web sitesini inceleyebilirsiniz.
  • ABD okullarına kabul edilme durumunda vize işlemlerinden kişi kendisi sorumludur.

Nasıl Yararlanırım

  • Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize gönderilecektir.
  • Satın alım sonrası iptal, iade, değişiklik yapılamamaktadır. 

Daha Fazla Bilgi

1993 yılından bu yana, İnternational Student Services olarak öğrencilere, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi üniversitelere girme konusunda yardımcı oluyoruz.

Birçok ülkede okulların not ortalaması, okulların zorluk derecelerine göre kendine özgü bir formata sahiptir. Uzun yıllardır ABD’de danışmanlık yaptığımız için en üst düzeydeki okullarla kurduğumuz ilişkilerimiz sayesinde, her öğrenciyi okuduğu okulun şartları doğrultusunda kişisel bir seviyede temsil ediyoruz. ABD’de bir okula kabul edilmek için gereken bu koşulları daha iyi açıklama fırsatına sahibiz.

Firmamız her öğrenciyle bire bir görüşme sağlayarak kişisel düzeyde ilgilenir. Her öğrencinin kendine özgü güçlü yönleri veya nitelikleri vardır ve ABD’de okullara başvuru sahiplerini değerlendirirken bunu dikkate alırlar. Bu gibi güçlü yönleri gözden kaçırmamak önemlidir. Öğrencilerimize, başvuru süreçlerinde en iyi ABD Üniversite Başvuru uzmanlarının istekleri doğrultusunda yönlendirerek yardımcı oluruz. ABD Üniversite Kabul görevlileri ile olan ilişkilerimiz, doğru ile yanlışı, nelerin yapılması ve yapılmaması gerektiğini anlamamıza ve bu doğrultuda öğrencilerimize en iyi okullara başvuru aşamasında yardımcı olur. Tüm süreç boyunca öğrencilerimizi uzmanlığımızla desteklemek için varız.

Yeni öğrencilerimizi, eski öğrencilerimizle buluşturarak başarı hikayelerini dinlemelerine olanak sağlıyoruz. Bu sayede sınıfta başarı, ABD’de öğrenci hayatının nasıl olduğu hakkında fikir sahibi oluyorlar. Üniversitelerin dekanlarla yaptığımız röportajlar, başvuru sahibi öğrenciye bakış açısı kazandırarak "doğru" üniversiteye karar vermesine yardımcı oluyor.

Bütün çabamız öğrencilerimizi doğru okullara yerleştirmek için. Amacımız; öğrencinin hangi okula başvurması gerektiğini, başarılı olmak için gereken adımların, beklentilerinin neler olacağının farkına varmasını sağlayabilmek. 


studyinamerica

3215-A Corporate Court · Pine Orchard Office Complex · Ellicott City, Maryland 21042 USA
maryland Maryland

Telefon : +1 410-653-9759
Değeri
İndirim
%0
Kazanç
0 TL
kişi bu fırsatı yakaladı.
©2018 Objektif Bilişim İleri Teknoloji Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.